“NJË PUTHJE KTHEHET ME…/ Alban Skënderaj publikon fotot e ëmbla me vajzën – AlpeGossip
“NJË PUTHJE KTHEHET ME…/ Alban Skënderaj publikon fotot e ëmbla me vajzën

“NJË PUTHJE KTHEHET ME…/ Alban Skënderaj publikon fotot e ëmbla me vajzën

Alban Skënderaj mbetet një nga këngëtarët dhe kantautorët më të dashur për publikun shqiptar. Artisti sa vjen e po bëhet edhe më aktiv në muzikë kohët e fundit duke sjellë herë pas here projekte të reja. Vera që kemi para do të jetë mjaft produktive për artistin dhe premtohen projekte të tjera që do të jenë thjesht perlat e rradhës nga ai.

Së fundmi Albani së bashku me familjen e tij po shijojnë pushimet jashtë Shqipërisë e duke parë postimet e tyre në rrjete sociale mund të themi se po ia kalojnë shumë bukur. Albani ka postuar një foto në Instagram me vajzën e tij teksa i dhurojnë nga një puthje njëri-tjetrit dhe mund të themi se na i ka bërë ‘sytë zemra’.

Një puthje kthehet me një puthje

FOTOT