ZEMRA A PUTHEMI NË BUZË/ Kërkesa e Ana Likës për moderatoren Bora Zemani (FOTO) – AlpeGossip
ZEMRA A PUTHEMI NË BUZË/ Kërkesa e Ana Likës për moderatoren Bora Zemani (FOTO)

ZEMRA A PUTHEMI NË BUZË/ Kërkesa e Ana Likës për moderatoren Bora Zemani (FOTO)

Ana Lika është aktorja që njihet për natyrën e saj pa komplekse. Ajo poston shpesh foto nga loja

“pyetje dhe përgjigje” kësaj rralle Anës e i është drejtuar një pyetje për prenzatuesen Bora Zemani

“A do ishe puthur në buzë me Borën” 

Bukuroshja nuk ka nguruar dhe direkt i është drejtuar Borës:  Si thua zemra a puthemi.