FESTON E VOGLA E FAMILJES MAMAQI/ Ami dhe Ermali nuk mund ta kalonin këtë ditë pa një festë të veçantë – AlpeGossip
FESTON E VOGLA E FAMILJES MAMAQI/ Ami dhe Ermali nuk mund ta kalonin këtë ditë pa një festë të veçantë

FESTON E VOGLA E FAMILJES MAMAQI/ Ami dhe Ermali nuk mund ta kalonin këtë ditë pa një festë të veçantë

Më e vogla e familjes Mamaqi feston sot datëlindjen dhe pavarësisht situatës aktuale në Shqipëri, mami dhe babi u kujdesën që Sias të mos i mungojë asnjë detaj për të festuar si duhet.

Një tortë ku ndërthuret roza me të bardhën, zbukuruar me arusha të vegjël dhe ëmbëlsirat plot dekor ia kanë shtuar bukurinë 2-vjetorit të Sia-s. Ami ka publikuar foto në rrjet, ku vogëlushja shihet në ‘aksion’ e sipër, duke shijuar tortën e datëlindjes.

‘Sia dashuria’, e quan Ami më të voglën e familjes, që festën për këtë vit do ta kalojë edhe më mirë nën shoqërinë e atyre që i dhurojnë dashuri pafund. /News31.al