Genta Ismajli kapet keq nga paparazi, veshja i nxjerr në pah pjesën intime (FOTO) – AlpeGossip
Genta Ismajli kapet keq nga paparazi, veshja i nxjerr në pah pjesën intime (FOTO)

Genta Ismajli kapet keq nga paparazi, veshja i nxjerr në pah pjesën intime (FOTO)

Faqja interesante e Instagramit, “Vipat e bllokut” ka vazhduar me satirat që ua bën këngëtareve të ndryshme të estradës
Genta Ismajli ka qenë target i faqes satirike “Vipat e bllokut” në Instagram.

Kësaj radhe ata janë fokusuar në një fotografi të Gentës e cila vizaton pjeshkën e saj.

Fotoja është realizuar gjatë një ndeje dhe duket se këngëtarja ka ekspozuar më shumë se duhet për mysafirët gjatë kësaj paraqitje.