“MË FTOI ARBANA”/ Erion Braçe pjesë e “Big Brother VIP”? Ja deklarata e plotë – AlpeGossip
“MË FTOI ARBANA”/ Erion Braçe pjesë e “Big Brother VIP”? Ja deklarata e plotë

“MË FTOI ARBANA”/ Erion Braçe pjesë e “Big Brother VIP”? Ja deklarata e plotë

Erion Braçe ishte së fundmi i ftuar në “Top Albania Radio”, ku u pyet nëse do të bëhej pjesë e “Big Brother VIP”. Ai zbuloi se ka komunikuar me moderatoren Arbana Osmani, e cila e ka ftuar të jetë në rolin e opinionistit.

Megjithatë, Braçe e ka refuzuar ftesën.

“A do hyje në Big Brother Vip?”, u pyet ai.

“Jojo, madje më vjen për të qeshur, pasi kam patur një komunikim me Arbanën dhe më ftoi të isha opinionist”, u përgjigj Braçe.

Kujtojmë se kanë mbetur pak ditë nga fillimi i Big Brother VIP dhe deri tani janë përfolur shumë emra që do i bashkohen shtëpisë më të famshme, mes tyre këngëtarë, aktorë e moderatorë.