ÇUNA PËRMBAHUNI/ Pas Kejvinës dhe Luana Vjollca pa të brendshme në ‘Xing’ (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Pas Kejvinës dhe Luana Vjollca pa të brendshme në ‘Xing’ (FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Pas Kejvinës dhe Luana Vjollca pa të brendshme në ‘Xing’ (FOTO)

E ftuar në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin këtë të shtunë do të jetë e ftuar moderatorja Luana Vjollca.
Nga inserti i shpërndarë në rrjetet sociale në një pjesë të spektaklit Luan shfaqet me një fustan të kuq i cili i nxjerr në pah dhe pjesët e saj intime.

Ky fustan kujton herën e përë të Kejvinës në ‘Xing’ që u përfol për një kohë të gjatë.

Me siguri Luana do të jetë elektrizuese në spektakël aq më tepër se ka premtuar që do të rrëfejë disa sekrete për jetën e saj personale.