Super festa e ditëlindjes! Me kë e festoi 24-vjetorin Beatrix Ramosaj? (VIDEO) – AlpeGossip
Super festa e ditëlindjes! Me kë e festoi 24-vjetorin Beatrix Ramosaj? (VIDEO)

Super festa e ditëlindjes! Me kë e festoi 24-vjetorin Beatrix Ramosaj? (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj ka festuar ditëlindjen që në orët e para të ditës. Akrepat e orës 00:00 e gjetën Beatrix-in në club me miq e familjarë.

Ajo mbushi 24 vjeç dhe për të festuar këtë ditë, mblodhi njerëzit më të afërt. Mes tyre ishin edhe shokët e Beatrix-it, modelja Oriola Marashi dhe gazetari Drini Zeqo.

Beatrix ishte bërë shumë seski me një fustan të bardhë dhe flokët gjysmë të kapur. Nuk mungoi as torta e ditëlindjes, e gjitha ngjyrë rozë.