Kapet mat DEPUTETI shqiptar/ I rrethuar mes FEMRASH, me birra nëpër duar duke bërë…(FOTO) – AlpeGossip
Kapet mat DEPUTETI shqiptar/ I rrethuar mes FEMRASH, me birra nëpër duar duke bërë…(FOTO)

Kapet mat DEPUTETI shqiptar/ I rrethuar mes FEMRASH, me birra nëpër duar duke bërë…(FOTO)

Deputeti socialist Taulant Balla, është fotografuar nga paparazzi ynë në një event, teksa ndodhej në një tavolinë vetëm me zonja. Aty ishin deputetet socialiste, të cilat po bisedonin dhe po pinin birra.

Ky ishte një rast i mirë për Ballën për t’i patur koleget femra në një tavolinë, ku ai si i vetmi mashkull mund të trokiste gotat me to. Ky është dhe një nga ato momente ku ne kemi rastin të shohim deputetët të relaksuar, pas seancave plot zënka e tension në Parlament.