Klaudia ”çmend” rrjetin me foton me TANGA në plazh, por fansat se lënë rehat: Kam dhe unë një jetë… – AlpeGossip
Klaudia ”çmend” rrjetin me foton me TANGA në plazh, por fansat se lënë rehat: Kam dhe unë një jetë…

Klaudia ”çmend” rrjetin me foton me TANGA në plazh, por fansat se lënë rehat: Kam dhe unë një jetë…

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo sëfundmi ka nisur pushimet e këtë e ka bërë të ditur me postimet e saj të fundit të cilat si gjithnjë janë shumë provokuese. Klaudia sot i ka çmendur të gjithë me një foto shumë seksi. Këtë herë ajo është shfaqur buzë detit dhe ajo çfarë bie më shumë në sy janë të pasmet e saj.

Fansat e Klaudias dihet që janë shumë “aktiv” me komentet e tyre negative. Të tilla nuk kanë munguar as sot. Një fanse i thotë që ky “pseudomodeling” nuk është për ty. Kjo nuk i ka pëlqyer Klaudias e cila i ka thënë që edhe ajo ka një jetë private dhe mund ta jetojë siç do vetë, madje ka vazhduat të komentoj mbas disa kritikash njëherëshi.

Për më tepër shikoni foton më poshtë./AlpeNews.al/