Oriola Marashi godet sërish/ Këtë herë do të shqyeni sytë nga.. (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi godet sërish/ Këtë herë do të shqyeni sytë nga.. (FOTO)

Oriola Marashi godet sërish/ Këtë herë do të shqyeni sytë nga.. (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi gjithmonë na ka surpizuar me fotot dhe videot që poston në rrjetet sociale.

Ajo nuk ngurron të tregojë format e saj perfekte.

Së fundmi ka publikuar një foto ku duket mjaft sharmante. Ajo di mëse miri si të tërheqë vëmëndje.

E veshur me një pelush asaj i bie mësë miri në sy hijet e saj trupore të cilat duken mjaft në formë.