U MARTUAN? Ja fotoja që i ka bërë të gjithë të dyshojnë se Kejda dhe Erik Fullani janë... - AlpeGossip
U MARTUAN? Ja fotoja që i ka bërë të gjithë të dyshojnë se Kejda dhe Erik Fullani janë…

U MARTUAN? Ja fotoja që i ka bërë të gjithë të dyshojnë se Kejda dhe Erik Fullani janë…

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregut, Kejda dhe djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani, Eriku prej disa muajsh janë në një lidhje e cila u zbulua nga mediat. Lidhjen e konfirmoi edhe Kejda pak ditë më parë kur postoi një foto e përqafuar me Erikun.

Kjo foto ishte reagim ndaj lajmeve të fundit sipas të cilave çifti ishin ndarë.

Mirëpo sot po e tërheq vëmendjen një tjetër foto të cilën Kejda e ka postuar në Instastory. Në foto shfaqet një çift të veshur nuse e dhëndër, por fytyrat e tyre nuk duken. Kjo ka bërë që të përflitet se Kejda dhe Erik janë martuar në fshehtësi. Të jetë e vërtetë vallë?