MOS NDOSHTA BËRI NJË GABIM? Grimieri Shqiptar Mario i uron ditëlindjen Kylie-t me këtë foto – AlpeGossip
MOS NDOSHTA BËRI NJË GABIM? Grimieri Shqiptar Mario i uron ditëlindjen Kylie-t me këtë foto

MOS NDOSHTA BËRI NJË GABIM? Grimieri Shqiptar Mario i uron ditëlindjen Kylie-t me këtë foto

Miliarderja Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen e saj të 22 së fundmi. Festa e ditëlindjes zgjati një javë dhe Kylie me familjarët e miqtë udhëtoi në Itali për të festuar në Capri.

Kylie festoi me alkool e muzikë në një jaht luksoz teksa nuk munguan dhuratat e shtrenjta.

Kylie mori urime të shumta nga personazhe të famshëm dhe ndër to ishte grimieri shqiptar Mario Dedivanoviç. Ky i fundit ia ka uruar ditëlindjen miliarderes me një foto të vjetër të saj duke demaskuar operacionet që ajo ka bërë në fytyrë.

“Gëzuar ditëlindjen Kylie. Vazhdo të jesh frymëzim”, është urimi i Marios por a do bëjë namin Kylie kur ta shohë këtë foto?