Publikohen në internet fotot nudo të aktorit me bashkëshorten – AlpeGossip
Publikohen në internet fotot nudo të aktorit me bashkëshorten

Publikohen në internet fotot nudo të aktorit me bashkëshorten

Hakerat godasin sërish. Kësaj radhe kurban i tyre është bërë aktori turk Berk Oktay dhe bashkëshortja e tij Merve Sarapcioglu.

Disa foto nudo të aktorit të serialialeve të famshme në Turqi, “Arka Sokaklar” dhe “Savaşçı”, janë hakuar nga persona ende të paidentifikuar dhe janë shpërndarë në Instagramin e bashkëshortes së tij Merve Sarapcioglu.

Fotot që shokuan përdoruesit e medias sociale u censuruan brenda një kohe të shkurtër dhe u fshinë nga rrjeti.

Më parë, pre e hakerave kanë rënë edhe yje të shumtë të Hollywoodit