OLTA GIXHARI TRANSFORMOHET/ Shikoni si duket me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
OLTA GIXHARI TRANSFORMOHET/ Shikoni si duket me pamjen e re (FOTO)

OLTA GIXHARI TRANSFORMOHET/ Shikoni si duket me pamjen e re (FOTO)

Aktorja Olta Gixhari është duke kaluar pushimet në Spanjë dhe prej andej ka ndarë pamje mjaft provokuese. Së fundmi ajo ka lëshuar sinjale në rrjet se është në një lidhje dashurie, por personin ka preferuar ta mbajë mister.