U LARGUA NGA “PËR’PUTHEN”/ Argjendi i shpreh pëlqimin Alesia Bamit – AlpeGossip
U LARGUA NGA “PËR’PUTHEN”/ Argjendi i shpreh pëlqimin Alesia Bamit

U LARGUA NGA “PËR’PUTHEN”/ Argjendi i shpreh pëlqimin Alesia Bamit

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Argjendi ishte i ftuar në emisionin “E Diell”, ku shprehu pëlqimin për Alesia Bamin. Ai tha se e ka ndjekur prej kohësh rubrikën “Trotuar” dhe i pëlqen zgjuarsia e Alesias.

“Ka kohë që e ndjek trotuarin. Më pëlqen zgjuarsia e saj, mënyra si flet dhe si argumenton. Gjithmonë e kam pasur si një ndër pëlqimet e mia, por jo në ndonjë kuptim…e favorizoj domethënë”, u shpreh Argjendi.

Më tej ai shtoi se i pëlqen dhe sensualiteti i Alesias. Nga ana tjetër Moderatorja u shpreh se Argjendi i duket një djalë shumë pozitiv.