DONALDI I VESHUR SI “SPIDERMAN”/ Dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big Brother” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DONALDI I VESHUR SI “SPIDERMAN”/ Dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big Brother” (FOTO+VIDEO)

DONALDI I VESHUR SI “SPIDERMAN”/ Dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big Brother” (FOTO+VIDEO)

Top Channel ka organizuar mbrëmë një festë madhështore për të gjithë pjesëmarrësit në reality show-n më të ndjekur, “Big Brother VIP”.

Të pranishëm në këtë festë ishin që ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, të gjithë ata që punuan fort për këtë spektakël dhe miq të tyre.

VIDEO

Fituesi i BB VIP iu bashkua festës pak më vonë pasi ishte i ftuar në emisionin “Open”, ku foli për ditët e tij jashtë shtëpisë që kaloi rreth katër muaj brenda. Nga ana tjetër, Donald Veshaj, u shfaq fillimisht në festë i veshur me kostumin e Spidermanit, personazh që atij i pëlqen shumë.

VIDEO

Por nuk kanë munguar as çiftet Einxhel-Dagz dhe Sarah-PM. Nga fotot e publikuara në rrjetet sociale vihet re se të pranishëm kanë qenë edhe Sabiani, Kledi Hysa, Arbër Sulstarova, Antonela Berisha, Meridian Ramçaj, Valon Shehu, Sheila Haxhiraj, Arjola Demiri, Monika Lubonja, Ardit Çuni, Granit Cana, Beniada Nishani dhe Fifi.

Yjet u bashkuan sërish, dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big

Yjet u bashkuan sërish, dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big

Yjet u bashkuan sërish, dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big

Yjet u bashkuan sërish, dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big

Yjet u bashkuan sërish, dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big

Yjet u bashkuan sërish, dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big

Yjet u bashkuan sërish, dalin pamjet nga festa e VIP-ave të “Big