SUPER ÇIFTI NË VATIKAN/ Inva Mula publikon FOTON me bashkëshortin – AlpeGossip
SUPER ÇIFTI NË VATIKAN/ Inva Mula publikon FOTON me bashkëshortin

SUPER ÇIFTI NË VATIKAN/ Inva Mula publikon FOTON me bashkëshortin

Viti jubilar i Gjergj Kastrioti Skënderbeut mblodhi në Romë emrat më të sukseshëm të artit shqiptar në botë si dhe figura te tjera te njohura.

Është një event që do të mbahet mend gjatë.

Sopranoja Inva Mula ofroi një performancë të jashtëzakonshme për publikun, por ndërkohë na kënaqi edhe me këtë foto mjaft të bukur të saj, në krah të të shoqit, Hetem Ramadani.

Komentet e fansave nuk kanë vonuar të vërshojnë.

Jeni të mrekullueshëm, shkruan një prej tyre; më të mirët në botë vazhdon një tjetër. Shumë, shumë bukur thotë një ndjekëse dhe nuk e ekzagjeron aspak.

Fotoja, artistikisht mjaft e arrirë, rrezaton një paqe dhe harmoni e cila përputhet shkëlqyeshëm me vendin ku është shkrepur!!!