Sofia Arian Çanit kapet mat, emisioni në transmetim, por shihni ç'bën ajo - AlpeGossip
Sofia Arian Çanit kapet mat, emisioni në transmetim, por shihni ç’bën ajo

Sofia Arian Çanit kapet mat, emisioni në transmetim, por shihni ç’bën ajo

E njohur si “Sofia”, Xheni Brahaj është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit e sidomos për fotot super seksi që poston në rrjete sociale.

 

Gjatë transmetimit të emisionit, Xhenin e shohim gjithnjë të buzëqeshur dhe duke mirëpritur të ftuarit.

Por mbrëmjen e djeshme, teksa emisioni transmetohej, dikush e ka filmuar teksa ajo bën prova baleti me një balerin në studio.

Kujtojmë që Xheni është jo vetëm asistentja e Çanit, por edhe balerinë. Gjithashtu ajo ka marrë pjesë edhe në “Miss Universe Albania 2016”.