Dua Lipa ju tregon të pasmet, duket kaq seksi (Foto) – AlpeGossip
Dua Lipa ju tregon të pasmet, duket kaq seksi (Foto)

Dua Lipa ju tregon të pasmet, duket kaq seksi (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në të cilën e shohim veshur me të kuqe, por ajo që bënë përshtypje janë të pasmet e Lipës.

Në këto imazhe ajo për pak minuta ka marrë me miliona pëlqime dhe komente nga adhuruesit e saj.

Ndryshe, Dua pritet që të performoj në Kosovë në gushtë të këtij viti.