“E PËRJETOVA SHUMË KEQ…”/ Andrra rrëfen për lindjen e fëmijës së dytë (FOTO) – AlpeGossip
“E PËRJETOVA SHUMË KEQ…”/ Andrra rrëfen për lindjen e fëmijës së dytë (FOTO)

“E PËRJETOVA SHUMË KEQ…”/ Andrra rrëfen për lindjen e fëmijës së dytë (FOTO)

Në mars të këtij viti Sinani dhe Andrra u bekuan me fëmijën e dytë. Në jetë Ayan. Shtatzëninë, Andrra e kishte mbajtur larg vëmendjes së publikut, por tani ajo ka nisur të zbulojë detaje.

Andrra tregoi se shumicën e shtatzënisë së saj ajo e ka kaluar në regjim shtrati dhe se ndryshe nga Ansi që u lind në Gjermani, Ayan lindi në Tiranë.

Andrra tha se lindja e dytë është bërë me operacion cezarian.

“E përjetova shumë keq… por për një javë e mora veten”, shkroi ajo kur një ndjekës e pyeti se si e kaloi si eksperiencë.

Ajo gjithashtu zbuloi se ishte e detyruar t’i nënshtrohej operacionit që të sillte në jetë vogëlushin e saj shëndosh e mirë.

“Për fat të keq me operacion pasi që ishte 3 herë i lidhur me kordon rreth qafës”, shkroi ajo.