ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Genta Ismajli shfaqet në rrjetet sociale me barkun e rrumbullakosur (VIDEO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Genta Ismajli shfaqet në rrjetet sociale me barkun e rrumbullakosur (VIDEO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Genta Ismajli shfaqet në rrjetet sociale me barkun e rrumbullakosur (VIDEO)

Genta Ismajli është në pritje të ëmbël dhe tani lajmi është konfirmuar pas kaq javësh spekulime. Burime të Prive konfirmojnë se këngëtarja është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Në një video të publikuar në TikTok, Genta është shfaqur me barkun e rrumbullakosur.

VIDEO

Ky do të jetë fëmija i parë i këngëtares me partnerit e disa viteve, Usta Hysein.