E PABESUESHME/ Hapet gropa në tokë, ”thith” gjysmën e autobusit (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Hapet gropa në tokë, ”thith” gjysmën e autobusit (FOTO)

E PABESUESHME/ Hapet gropa në tokë, ”thith” gjysmën e autobusit (FOTO)

Një autobus kishte ndaluar në semaforin e kuq të Hënën në mëngjes në Pittsburg kur një gropë posht saj u hap dhe në të ra pjesa e pasme e autobusit thanë autoritetet e qytetit Allegheny. Shoferi i autobusit dhe një pasagjer ndodheshin brenda në mjet por të dy ja dolën të dilnin prej aty shëndosh e mirë, edhe pse pasagjeri është duke u mjekuar për dëmtime të vogla.

Burimi: Cnn