Është e famshme, por paraqitja e Luana Vjollcës kushton “lirë”! Ja çmimi befasuesi i veshjes së saj (FOTO) – AlpeGossip
Është e famshme, por paraqitja e Luana Vjollcës kushton “lirë”! Ja çmimi befasuesi i veshjes së saj (FOTO)

Është e famshme, por paraqitja e Luana Vjollcës kushton “lirë”! Ja çmimi befasuesi i veshjes së saj (FOTO)

Ajo është një nga vajzat më në zë të showbizz-it dhe shpesh me paraqitjet e saj në ekran na ka treguar se bukurisë dhe sensualitetit të saj i shkojnë shumë për shtat markat më në zë përsa i përket paraqitjes së saj.

Jemi mësuar ta shikojmë të shkëlqejë me veshjet që kombinon në mënyrë fantastike por ja që jo gjithmonë Luana Vjollca preferon të jetë e tillë.

Faqja e Instagramit, Whattheywearin ka publikuar së fundmi çmimin e njërës nga veshjet me të cilët Luana është ekspozuar në publik, teksa fakti që bën më shumë habi është çmimi i saj.

Vetëm 29 euro ka kushtuar jump-suit që Luana mban veshur.

Sa bukur! Edhe vajzat e famshme dinë si të jenë super të thjeshta. Bravo Luana…