NJË BASHKËSHORT ROMANTIK/ Reperi i publikon foton seksi Marinës me dedikimin e ëmbël për ditëlindje – AlpeGossip
NJË BASHKËSHORT ROMANTIK/ Reperi i publikon foton seksi Marinës me dedikimin e ëmbël për ditëlindje

NJË BASHKËSHORT ROMANTIK/ Reperi i publikon foton seksi Marinës me dedikimin e ëmbël për ditëlindje

Marina Vjollca feston sot ditëlindjen, dhe e ka pritur mesnatën me urimet më të përzemërta nga njerëzit e dashur!

Njëra nga moderatoret më tërheqëse shqiptare, mbush sot 29 vjeç. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim special nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi.

Përmes një postimi në Instagram reperi ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar partneren e tij:

“Ditëlindja jote është rilindje për mua..Gëzuar e shtrenjta ime”.

Nuk vonoi shumë dhe moderatorja ia kthen me fjalët: “Ti  je i shtrenjti im, të dua”!

Getoar Selimi njihet si një ndër bashkëshortët e famshëm shqiptarë më romantikë dhe shpesh herë e surprizon partneren me darka romantike.

Nuk e dimë se çfarë ka përgatitur sot, e megjithatë jemi shumë kuriozë!