Uindi Haxhia nuk njeh limite! Zbulohen mesazhet intime ku mashkulli anonim i’a lyp për… (FOTO) – AlpeGossip
Uindi Haxhia nuk njeh limite! Zbulohen mesazhet intime ku mashkulli anonim i’a lyp për… (FOTO)

Uindi Haxhia nuk njeh limite! Zbulohen mesazhet intime ku mashkulli anonim i’a lyp për… (FOTO)

Nuk është hera e parë dhe ne tashmë jemi mësuar që të shikojmë momente kur Vip-at e showbizz-it kalojnë limitet dhe shfaqin anën e tyre të pazbuluar më parë.

Uindi Haxhia është bërë e famshme tashmë për jetën e saj që nuk njeh tabu dhe me postimet në profilin e saj në Instagram shpesh nuk ngurron ti provokojë të gjithë nga pak.

Së fundmi me një postim në Instastory, bukuroshja ka postuar imazhet ku pasi e pyet se si ka fjetur, një mashkull që Uindi ka vendosur ta mbajë anonim për sytë e publikut i thotë se është “i nxehtë“ për të kryer përsëri marrëdhënie intime me atë.

“Një mirëmëngjes me mesazhe të ëmbëla si këto”, shkrua Uindi si mbishkrim të mesazhe të publikuara.