JENI KURIOZË TA NJIHNI? Zbulohet banorja më e re e ‘Big Brother VIP’ – AlpeGossip
JENI KURIOZË TA NJIHNI? Zbulohet banorja më e re e ‘Big Brother VIP’

JENI KURIOZË TA NJIHNI? Zbulohet banorja më e re e ‘Big Brother VIP’

“Big Brother VIP” do të nisë brenda këtij viti dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve. Pak ditë më parë u bë e ditur se moderatorja Kiara Tito, modelja Kejvina Kthella, koreografi Albi Nako, Keisi Medini, blogerja Jori Delli,  moderatorja Lei Kraja, aktori Gent Hazizi do të jenë pjesë e këtij reality show, ndërsa tani është mësuar një emër tjetër.

Zbulohet banorja më e re e 'Big Brother VIP'

Burime për “Kryefjala” bëjnë me dije se Eva Aliko ka pranuar ftesën për të qenë banore në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Emri i aktores ka qenë lakuar dhe vitin e kaluar, por këtë herë thuhet se ka vendosur për “PO”.

Zbulohet banorja më e re e 'Big Brother VIP'

Sakaq nuk kemi ende një konfirmim zyrtar nga vetë Eva apo produksioni i “Big Brother VIP”.

Zbulohet banorja më e re e 'Big Brother VIP'