PAS PERFORMANCËS/ Beatrix takon mes lotësh dhe emocionesh vëllanë e saj – AlpeGossip
PAS PERFORMANCËS/ Beatrix takon mes lotësh dhe emocionesh vëllanë e saj

PAS PERFORMANCËS/ Beatrix takon mes lotësh dhe emocionesh vëllanë e saj

Mes lotësh edhe emocionesh Beatrix ka takuar vëllanë e saj.

Ai është konkurent në ‘’Festivalin e Këngës’’ si pretendent për të fituar çmimin e parë dhe për të përfaqësuar Shqipërinë në ‘’Eurosong’’.

Performancën e tij e ka ndjekur edhe Beatrix e cila u largua befas nga shtëpia e ‘’Big Brother Vip’’.

Të përlotur ata kanë mundur edhe të takohen duke shfaqur dashurinë, mallin dhe përkrahjen ndaj njëri-tjetrit.

Gjatë këtij takimi u përfshi edhe nëna e këngëtares duke e bërë më të paharrueshëm këtë moment.