ME BIKINI ME KËMBËT HAPUR/ Klea Huta “NDEZ” rrjetin me foton seksi nga plazhi… – AlpeGossip
ME BIKINI ME KËMBËT HAPUR/ Klea Huta “NDEZ” rrjetin me foton seksi nga plazhi…

ME BIKINI ME KËMBËT HAPUR/ Klea Huta “NDEZ” rrjetin me foton seksi nga plazhi…

Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta ka nisur pushimet verore së bashku me partnerin e saj Elgit Dodën. Çifti nuk e kanë zbuluar se ku ndodhen, por fotot nuk kanë munguar. Në imazhin e fundit Klea ka tërhequr shumë vëmendjen pasi si rrallëherë moderatorja bukuroshe është shfaqur shumë provokuese.


Me bikini, e shtrirë dhe me këmbët pak të hapura, Klea i ka lënë gojë hapur ndjekësit. “Fëmijë i oqeanit”, shkruan Klea krahas fotos ku ka marrë qindra komplimente.

Ndërkohë kujtojmë që moderatoren do ta shohim në emisionin më të ri në Top Channel i cili do të ketë në fokus jetën e personazheve me origjinë shqiptare që janë të famshëm në botë.