MILEY CIRUS DO BËHET NËNË? Ja fotografia që i vuri të gjithë në mendime – AlpeGossip
MILEY CIRUS DO BËHET NËNË? Ja fotografia që i vuri të gjithë në mendime

MILEY CIRUS DO BËHET NËNË? Ja fotografia që i vuri të gjithë në mendime

Këngëtarja Miley Cyrus është parë duke blerë rroba për fëmijë në Los Angeles. Të gjithë filluan sepkulimet nëse ajo dhe i fejuari Liam Hemsëorth do bëhen prindër për herë të parë.

Një burim pranë saj konfirmoi se Miley nuk është shtatzënë, ndonëse është parë në një dyqan për fëmijë.

“Ajo do donte të bëhej nënë një ditë. Ajo është e mirë,e ëmbël dhe i do fëmijët, por nuk kishte dalë për vete. Stomaku i saj është më i hollë se asnjëherë. Ajo është në formë të përkryer dhe nuk është e fokusuar që të krijojë tani familje. Miley dhe Liam kanë kaluar shumë kohë në shtëpinë që bleu në Tennessee”, tha burimi për Hollywood Life.

Ndër të tjera shtoi se Miley ka patur gjithmonë dëshirë që të bëjë fëmijë, por tani nuk është e fokusuar në këtë gjë.