MILIARDERI I TIKTOK, NDALON ARDIT ÇUNIN DHE E SFIDON/ Këngëtari i lë gojëhapur të gjithë me zërin e tij – AlpeGossip
MILIARDERI I TIKTOK, NDALON ARDIT ÇUNIN DHE E SFIDON/ Këngëtari i lë gojëhapur të gjithë me zërin e tij

MILIARDERI I TIKTOK, NDALON ARDIT ÇUNIN DHE E SFIDON/ Këngëtari i lë gojëhapur të gjithë me zërin e tij

Miliarderi i Tik ToK, Adam Abraham ka ndaluar në rrugët e Londrës këngëtarin e njohur shqiptar Ardit Çuni, duke e sfiduar që të këndojë një këngë e cila përmbante fjalën “lose”.

Nëse do të fitonte sfidën, këngëtari do të fitonte një orë me vlerë 220.000 paund. Pasi u bë pjesë e sfidës dhe ia doli me sukses, Arditi ka tërhequr vëmendjen e të gjithë kalimtarëve në rrugë me sfidën e tij, duke marrë si dhuratë orën qindra mijëra dollarshe.

Videoja e tij e cila është duke bërë xhiron e rrjetit, tregon momenti kur kalimtarët në rrugë edhe ndjekësit e kanë komplimentuar Arditin për zërin e tij unik dhe për performancën e shkëlqyer që dhuroi për disa minuta

VIDEO