AULONA MUSTA ME DY MESHKUJ NË KRAHË/ Ja pamjet nga festa e çmendur (FOTO) – AlpeGossip
AULONA MUSTA ME DY MESHKUJ NË KRAHË/ Ja pamjet nga festa e çmendur (FOTO)

AULONA MUSTA ME DY MESHKUJ NË KRAHË/ Ja pamjet nga festa e çmendur (FOTO)

Aulona Musta njihet për natyrën “çapkëne” të cilën e shfaq kudo që shkon.

Mbrëmjen e kaluar ajo është shfaqur duke u argëtuar nën shoqërinë e miqve, e mesa duket festa ka qenë goxha e çmendur.

Aulona ka ndarë me fansat momente të shumta, ndër të cilat  bie në sy një foto me dy meshkuj në krahë: bashkëshortin dhe Gracianon, mikun e saj më të mirë…