“MIRË SE VINI NË PARAJSË”/ Vesa Luma sjell pamje magjepsëse nga… (FOTO) – AlpeGossip
“MIRË SE VINI NË PARAJSË”/ Vesa Luma sjell pamje magjepsëse nga… (FOTO)

“MIRË SE VINI NË PARAJSË”/ Vesa Luma sjell pamje magjepsëse nga… (FOTO)

Duket se Vesa Luma po jeton ditët më të lumtura!
Ajo bashkë me bashkëshortin Big Bastën dhe djalin, Lianin prej kohësh po jetojnë në Zelandën e Re.

Këngëtarja vazhdimisht ndan me miqtëe saj pamje nga vendi ku po jetojnë dhe përmes tyre tregon se është ambientuar shumë me vendin.

Ditën e sotme, ajo ka vendosur t’a lërë mënjanë punën e të kalojë pak kohë  me burrin dhe djalin.

Në rrjete sociale, Vesa ka postuar disa imazhe ku shfaq pamje magjepsëse të Zelandës së Re, ndërsa mbi një prej këtyre fotove ka shkruar “E diela me diell”.