Fytyra me puçrra shumë larg realitetit, Alesia Bami nuk njihet në foton që po qarkullon në rrjet – AlpeGossip
Fytyra me puçrra shumë larg realitetit, Alesia Bami nuk njihet në foton që po qarkullon në rrjet

Fytyra me puçrra shumë larg realitetit, Alesia Bami nuk njihet në foton që po qarkullon në rrjet

Alesia Bami është konsideruar si një nga femrat më provokuese të ekranit shqiptar.
Ajo gjithnjë ka rënë në sy për format e saj dhe foto e nxehta që poston në rrjetet sociale.

Modelja është vënë në qendër të vëmendjes nga faqet demaskuese të Instagramit si përdoruese “ e thekur” e fotoshopit.

Këtë radhë balerina ka dalë blof pasi një foto e saj është duke bërë xhiron e Instagramit.

Fytyra e saj nga ekrani duket shumë larg atyre që ajo poston në profilin e saj.