Çfarë ka ndodhur me instagramin e Noizyt? Reperi habit me vendimin e tij drastik dhe këtë deklaratë (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë ka ndodhur me instagramin e Noizyt? Reperi habit me vendimin e tij drastik dhe këtë deklaratë (FOTO)

Çfarë ka ndodhur me instagramin e Noizyt? Reperi habit me vendimin e tij drastik dhe këtë deklaratë (FOTO)

Ai është një ndër reperët më të preferuar të publikut shqiptar dhe këtë e tregojnë fare mirë fansat e shumë të që ka. Noizy iu ka dhuruar atyre shumë hite ndër vite dhe jo më kot dëgjohet nga të gjithë. E kemi shumë të vështirë të gjejmë një këngë të Noizyt që nuk është kthyer në hit dhe me siguri Noizy është gati të sjellë një projekt të madh pasi ka vepruar njëlloj siç veprojnë yjet botërorë, duke fshirë të gjithë postimet në rrjetet sociale sepse promovimi do jetë më i goditur.

Përveç se i fshiu të gjitha postimet, ai tregoi se është i vërtetë pavarësisht ndjekësve në Instagram.

Nëse unë e mbyll instagramin, jam ende Noizy me real Folloëers. Nëse ti e mbyll instagramin? Je askush ?… kam disa projekte qe do dalin tani, keto kohe, besoj para vitit ri. Dhe me pas do ju suprizoj me dicka qe me ka ngel peng ne zemer. Ju dua të gjithëve”, ka shkruar ai. Por për kë ta ketë këtë deklaratë vallë?