Me siguri nuk iu ka shkuar në mendje/ Tyana është dashuruar me këtë këngë të reperit shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Me siguri nuk iu ka shkuar në mendje/ Tyana është dashuruar me këtë këngë të reperit shqiptar (FOTO)

Me siguri nuk iu ka shkuar në mendje/ Tyana është dashuruar me këtë këngë të reperit shqiptar (FOTO)

Tayna është një prej repereve shqiptare më të komentuara të momentit, e cila në një kohë shumë të shkurtër arriti të bëhet pjesë e tregut muzikor shqiptar. Këngët e saj tashmë janë kthyer në hite dhe dëgjohen në çdo club. Edhe pse ka vetëm 3 këngë në repertorin e saj ato kanë gjeneruar shumë klikime dhe janë pëlqyer nga të gjithë.

Mirëpo Tayna paska të preferuar një këngë tjetër dhe ndoshta juve nuk ju kishte shkuar në mendje. Bëhet fjalë për këngën e re “Dashuri” të reperit të S4MM i cili e ka publikuar para pak ditësh dhe Tayna e ka suportuar madje duke u thënë ndjekësve të saj se e dashuron këngën.