“NUK U NGOPËM ME TY”/ Barbana Dini kujton vëllain në ditën e lindjes dhe ne u përlotëm (FOTO) – AlpeGossip
“NUK U NGOPËM ME TY”/ Barbana Dini kujton vëllain në ditën e lindjes dhe ne u përlotëm (FOTO)

“NUK U NGOPËM ME TY”/ Barbana Dini kujton vëllain në ditën e lindjes dhe ne u përlotëm (FOTO)

Këngëtarja e njohur Barbana Dini ka publikuar një foto të vëllait të saj të ndjerë. Sot kur Ergi do të mbushte 24 vjeç ,i cili humbi jetën dy vite më parë në një kasident me motor.

Çdo vit mezi prisja orën 00:00 të kësaj nate për të të uruar ditëlindjen! Sot është ditëlindja jote e 24-ët! Po bëhen 2 vite që pres të “zgjohem” nga ky makth i tmerrshëm. Ishe gjëja më e bukur që më ndodhi në këtë jetë, por edhe dhimbja më e madhe…nuk u ngopëm me ty! Ke qenë, je dhe do të mbetesh dashuria ime më e madhe, pika ime e dobët! Nuk do mundem kurrë ta pranoj humbjen tënde Ergi…”,-shkruan këngëtarja krah fotos.