DITËLINDJET E 29 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA RILEY KEOUGH, E DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 29 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA RILEY KEOUGH, E DERI TE…

DITËLINDJET E 29 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA RILEY KEOUGH, E DERI TE…

Data shënon 28 maj dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Riley Keough 29 vjeç (Aktore)

Maika Monroe 25 vjeç (Aktore)

Ted Levine 61 vjeç (Aktor)

Rupert Everett 59 vjeç (Aktor)

Laverne Cox 46 vjeç (Aktore)

Alessandra Torresani 26 vjeç (Aktore)

Gregg Sulkin 32  vjeç (Aktor)

Zulay Henao 23 vjeç (Aktore)

Danny Elfman 64 vjeç (Aktore)