KATËR muaj pas lindjes/ Zaimina poston foton e ëmbël me vajzën dhe duken… – AlpeGossip
KATËR muaj pas lindjes/ Zaimina poston foton e ëmbël me vajzën dhe duken…

KATËR muaj pas lindjes/ Zaimina poston foton e ëmbël me vajzën dhe duken…

Një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Zaimina Vasjari para pak kohësh u bë nënë për herë të parë.
Ajo deri tani është munduar ta mbajë larg vëmendjes mediatike vogëlushen e saj, por nuk mungojnë fotot e ëmbla si kjo e sotmja ku Khloe bën 4 muaj nga dita e lindjes.

Këngëtarja ka postuar një foto me vajzën në krahë dhe të dyja duken të qeshura e të lumtura me njëra-tjetrën.

“E ëmbla ime Khloe është 4 muajsh sot… dhe po, do të qeshim gjithë ditën me mamin” – shkruan Vasjari në foton e publikuar.