VOGËLUSHI I PITER PAN I GJUAN ME SHPULL/ Shihni si reagon Bes Kallaku – AlpeGossip
VOGËLUSHI I PITER PAN I GJUAN ME SHPULL/ Shihni si reagon Bes Kallaku

VOGËLUSHI I PITER PAN I GJUAN ME SHPULL/ Shihni si reagon Bes Kallaku

Aktori shumë i dashur për publikun, Bes Kallaku ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Piter Pan” ku gjatë intervistës përballë fëmijëve i ndodhi një e papritur

Një prej vogëlushëve u ul në prehërin e Besit dhe pasi ndenji për pak sekonda i gjua.jti papritmas me shpullë në faqe.

Besi u habit dhe po ashtu Alketa e cila theksoi se në program live ndodhin të papritura. Më pas aktori nisi të bënte humor duke shkaktuar të qeshura.

Gjatë emisionit Besi foli edhe për ëngjëllin e tij Ajka, sigurisht për Xhensilën, por edhe për anën profesionale e kalimin nga Portokalli në BE Coffee.