AKTORJA JUAJ E PREFERUAR PUBLIKON VIDEO NGA SHTATZANIA/ Ja si lëvizin binjakët në barkun e saj - AlpeGossip
AKTORJA JUAJ E PREFERUAR PUBLIKON VIDEO NGA SHTATZANIA/ Ja si lëvizin binjakët në barkun e saj

AKTORJA JUAJ E PREFERUAR PUBLIKON VIDEO NGA SHTATZANIA/ Ja si lëvizin binjakët në barkun e saj

Aktorja meksikane Jacqueline Bracamontes publikun shqiptar është bërë e njohur nëpërmjet disa roleve shumë të suksesshme.

Prej disa muajsh ajo është në pritje për tu bër nënë me dy binjake dhe ndryshe nga shumë personazhe të njohur të ekranit ka zgjedhur që të bëjë publik çdo moment të pritjes së ëmbël.

Pak orë më pare ajo ka publikuar në profilin e saj në ‘Instagram’ një video, ku tregon për fansat emocionet më të mëdha të një nënë. Teksa ndodhet në spital për të bërë vizitat e nevojshme, aktorja ka treguar se vogëlushet e saj janë krijuar plotësisht dhe janë gati për të ardhur në jetë. Në video shihet njëra prej tyre teksa lëviz.

Gjithashtu Jacqueline ka zbuluar se binjaket do i quajë Emilia dhe Paola.