Mund të përpiqeni të gjithë, por si Rezart Veleshnja askush se imiton “NANËN”! Do të shkriheni së qeshuri me këtë VIDEO – AlpeGossip
Mund të përpiqeni të gjithë, por si Rezart Veleshnja askush se imiton “NANËN”! Do të shkriheni së qeshuri me këtë VIDEO

Mund të përpiqeni të gjithë, por si Rezart Veleshnja askush se imiton “NANËN”! Do të shkriheni së qeshuri me këtë VIDEO

Ka ndonjë që s’i ka parë videot e “Nanës”?

Ai është taksist, por është bërë viral në Instagram dhe të gjitha rrjetet sociale në vendin tonë pasi i janë publikuar shumë video nga persona anonimë, video në të cilat flet për eksperiencat e tij seksuale, duke përdorur shprehje epike. Këto shprehje i kanë përdorur edhe shumë personazhe të njohur publikë në fotot apo videot e tyre dhe i dëgjojmë shpesh në rrugë apo në ambiente të ndryshme.

Mirëpo jemi të sigurtë që si Rezart Veleshnja nuk e imiton askush. Është aktori i njohur Drilon Hoxha ai që ka publikuar një video ku shfaqet duke udhëtuar me makinë me aktorin e Portokallisë i cili improvizon videot e taksistit. Nuk kemi çfarë t’i themi më, është thjesht epik!