MAMI E NJË DJALI/ Oriola Marashi flet për planet për tu bërë nënë (FOTO) – AlpeGossip
MAMI E NJË DJALI/ Oriola Marashi flet për planet për tu bërë nënë (FOTO)

MAMI E NJË DJALI/ Oriola Marashi flet për planet për tu bërë nënë (FOTO)

Modelja shumë e dashur për publikun Oriola Marashi është cilësuar gjithmonë si një ndër vajzat më simpatike në vendin tonë e cila me fotot dhe postimet e saj ka tërhequr vëmendjen e publikut.
Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, Oriola përherë publikon foto nga e përditshmja e saj dhe shpesh herë bën dhe humor me fansat. Mbrëmjen e djeshme modelja ka publikuar një story ku ka treguar se ka shumë dëshirë të bëhet nënë e një vajze dhe i ka dhënë një këshillë vajzës së saj të ardhshme.

Por njëri nga fansat i ka kthyer përgjigje dhe i ka thënë modeles se e sheh më shumë si nënë të një djali sesa të një vajze. Oriola nuk ka ngurruar ti kthej përgjigje duke i treguar se edhe nëse do të ketë një djalë në të ardhmen ajo do ta rris atë që t’i trajtojë femrat si mbretëresha.