Braktisi “Top Channel”/ Gazetarja e njohur rikthehet pas 1 viti në “Vizion Plus” (FOTO) – AlpeGossip
Braktisi “Top Channel”/ Gazetarja e njohur rikthehet pas 1 viti në “Vizion Plus” (FOTO)

Braktisi “Top Channel”/ Gazetarja e njohur rikthehet pas 1 viti në “Vizion Plus” (FOTO)

Gazetarja dhe ish-moderatorja e “Pasdite në Top Channel”, Lira Burgija, në tetor të vitit vendosi të largohet nga televizioni.
Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, ajo bëri të ditur se tashmë ishte punësuar në një kompani private si përgjegjëse e marrëdhënieve me publikun.

Mirëpo, një vit pas largimit të saj, Lira ka vendosur të rikthehet sërish në ekran, ku do ta shohim çdo ditë. Ajo do të bëhet pjesë e televizionit ‘Vizion Plus’, duke ju bashkuar spikerëve të tjerë të edicioneve informative.