DUHET TA SHIKONI/ Nuk do ta besoni kur të shikoni se çfarë i ka përgatitur Arbana Jonit për Halloween (FOTO) – AlpeGossip
DUHET TA SHIKONI/ Nuk do ta besoni kur të shikoni se çfarë i ka përgatitur Arbana Jonit për Halloween (FOTO)

DUHET TA SHIKONI/ Nuk do ta besoni kur të shikoni se çfarë i ka përgatitur Arbana Jonit për Halloween (FOTO)

Arbana Osmani dhe djali i saj Joni po festojnë mbrëmjen e sotme Halloween-in, një festë që është përhapur vitet e fundit në Shqipëri ndërsa në Amerikë prej vitesh mbahet si festa e dytë më e rëndësishme.

Arbana ka postuar një foto nga shtëpia ku shfaqet me Jonin dhe të dy kanë vendosur kapele.

Për këtë festë Arbana i ka përgatitur Jonit një tortë në formën e një shtëpize të frikshme.

“Zakonisht i festojme festat nje jave para dhe nje jave mbrapa”, shkruan Arbana.