Nuk do ta besoni/ Moderatorja Marina Vjollca mund të jetë… – AlpeGossip
Nuk do ta besoni/ Moderatorja Marina Vjollca mund të jetë…

Nuk do ta besoni/ Moderatorja Marina Vjollca mund të jetë…

Kemi dyshime dhe arsye ta besojmë. Së fundi moderatorja simpatike po shfaqet gjithmone e më pak në rrjetet sociale, po shihet gjithmonë e më pak me veshje të ngushta, ndërsa një foto e publikuar një muaj më parë në instagramin e saj lë vend për dyshime, teksa shihet me linjat e rrumbullakosura.

Miq të saj të pyetur nga Opinion.al thonë se nuk janë në dijeni të një fakti të tillë, megjithatë thashethemet nuk mungojnë se ajo mund të jetë shtatëzanë.

Gjithsesi ky është nga ato lajme që nuk mund të mbetet sekret shumë gjatë, ndaj me pak durim ne do të presim.