ME TANGA MBI MAKINË/ Françeska Jaçe tërbohet dhe publikon fotot e nxehta – AlpeGossip
ME TANGA MBI MAKINË/ Françeska Jaçe tërbohet dhe publikon fotot e nxehta

ME TANGA MBI MAKINË/ Françeska Jaçe tërbohet dhe publikon fotot e nxehta

Françeska Jaçe njihet si një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptarë. Çdo publikim i modeles tërheq vëmendjen e publikut dhe shoqërohet me reagime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ndodhet me pushime në Dubai ku vazhdon të psotoj foto të cilat duket s epo i bëjnn meshkujt me zemër.

Para disa minutash ajo ka publikuar dy foto ku nshihet shumë  seksi mbi një makinë të kuqe ,ku kishte zgjedhur të pozonte me mini të brendshme .