SENSUALE DHE SEKSI/ Lori Hoxha shfaqet më joshëse se asnjëherë tjetër (FOTO) – AlpeGossip
SENSUALE DHE SEKSI/ Lori Hoxha shfaqet më joshëse se asnjëherë tjetër (FOTO)

SENSUALE DHE SEKSI/ Lori Hoxha shfaqet më joshëse se asnjëherë tjetër (FOTO)

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e “Top Channel” është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre.

Bukuroshja tërheq gjithmonë vëmendje me postimet e saj në Instagram dhe shumë vajza tentojnë ta kopjojnë për të realizuar foto të bukura.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shfqet seksi dhe sensuale me një fustan të zi  dhe ne mbetëm pa fjalë.

Pastaj Lori Hoxha di gjithmonë si të tërheqi vëmendje dhe të tërboi rrjetin.