ME GJOKS JASHTË E DUKE TUNDUR TË PASMET/ Kështu e feston motra e Encës rritjen e… (FOTO) – AlpeGossip
ME GJOKS JASHTË E DUKE TUNDUR TË PASMET/ Kështu e feston motra e Encës rritjen e… (FOTO)

ME GJOKS JASHTË E DUKE TUNDUR TË PASMET/ Kështu e feston motra e Encës rritjen e… (FOTO)

Enca është një këngëtaret shqiptare e cila arriti të ishte e pari që fitoi 1 milionë ndjekës në Instagram.

Në hapat e saj duket se është dhe motra e saj Uindi, e cila ka arritur 40000 ndjekës dhe këtë e ka festuar me video duke shpërblyer fansat me një tundje provokuese të të pasmeve dhe gjoksin gati të zbuluar.

Uindi njihet për stilin ekstavagant të të veshurit dhe make upit dhe kujtojmë se shpesh kritikohet nga ndjekësit e saj.