BUZËKUQI I ERRËT/ Këto janë ngjyrat më “in” për sezonin vjeshtë/dimër – AlpeGossip
BUZËKUQI I ERRËT/ Këto janë ngjyrat më “in” për sezonin vjeshtë/dimër

BUZËKUQI I ERRËT/ Këto janë ngjyrat më “in” për sezonin vjeshtë/dimër

A doni të dini se si të mbani buzëkuq të errët? Pasarelat janë burimi kryesor i frymëzimit.

Bordeaux, kafe, tufa, terrakota dhe madje edhe e kuqe janë ngjyrat e momentit. Intensiv dhe i gjallë, buzëkuqi i errët është perfekt tek të gjithë, mjafton të krijoni një bazë mat dhe ngjyrë të njëtrajtshme në lëkurën e fytyrës. Kjo do bëjë që buzët të bien edhe më shumë në sy dhe të duken bukur.

Ja disa nga ngjyrat më të bukura të momentit.