Shkëlqeu në Brit Awards, por ja sa kushtoi veshja e Dua Lipës (FOTO) – AlpeGossip
Shkëlqeu në Brit Awards, por ja sa kushtoi veshja e Dua Lipës (FOTO)

Shkëlqeu në Brit Awards, por ja sa kushtoi veshja e Dua Lipës (FOTO)

Në mbrëmjen e Brit Awards Dua Lipa shkëlqeu duke treguar përsëri se është një yll dhe krenari për skenat ndërkombëtare.

Pikërisht hiti i saj “New Rules” konsiderohet si një nga realizimet më të suksesshme të këngëtares me origjinë shqiptare.

E veshur pikërisht me një body-suit të markës Versace edhe luku i këngëtares ishte krejt i veçantë në këtë performancë.

Dhe me të drejt do të pyesni sesa ka kushtuar ky kostum i markës Versace?

Sipas faqes së Instagramit Whattheywearing që merret me lukun e Vip-ave, ky bodysuit që Dua ka veshur në Brit Awards ka kushtuar plot 890 euro dhe ka qenë gjithashtu i shoqëruar me një rrip mezi elegant që kushton 2270 euro.